Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/skornik2/domains/antenylublin.pl/public_html/elementy/flagi.php on line 62
napis alt

napis alt

Borussia Dortmund

napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Telewizja satelitarna
TV satelitarna

Klasyczny, tzw. naziemny odbiór radia i telewizji jest obecnie rozszerzony przez odbiór satelitarny. Do odbioru satelitarnego został obecnie przeznaczony zakres SHF od 3GHz do 30GHz. Dzięki dużej szerokości pasma zatem jest możliwa duża liczba kanałów transmisyjnych.

Całkiem oczywistą zaletą przy odbiorze satelitarnym w przeciwieństwie do odbioru naziemnego jest to, że dzięki dużej kierunkowości satelitarnych anten odbiorczych nie istnieją żadne zakłócenia powodowane przez odbicia. Dzięki temu odbiór satelitarny jest preferowany przez to coraz bardziej.


Anteny Triax z serii TD charakteryzują się doskonałymi parametrami odbioru oraz elementami montażowymi,. Antena wyprodukowana jest ze stali galwanizowanej i jest malowana proszkową farbą poliestrową co zapewnia jej idealną ochronę przed korozją.
Stała konstrukcja wszystkich części, zapewnia, że antena pozostaje w jednej poprawnej pozycji, w momencie kiedy inne anteny są skręcane lub przestawiane przez silne wiatry.

 

Precyzyjne ustawienie anteny satelitarnej jest podstawą dobrego odbioru telewizji. Nawet najlepsza antena, która jest źle wyregulowana będzie sprawiać problemy z jakością obrazu. Dlatego też pracujemy przy pomocy korzystania z profesjonalnych mierników cyfrowych do wyszukiwania satelitów i precyzyjnego ustawienia sygnału z anten satelitarnych przedstawiamy na zdjęciach.


 

 

Miernik sygnału satelitarnego HD Telemann 1680 S2    
Mezon SM-2200 wbudowanym dekoderem i wyświetlaczem LCD 

!!! PRACUJEMY TYLKO NA PROFESJONALNYM SPRZĘCIE !!!
GWARANCJA - 100% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

kontakt
google | link 2 | link 3 | link 4

MONTAŻ I USTAWIANIE ANTEN SATELITARNYCH I NAZIEMNYCH CYFROWYCH  
 TEL. 507-420-252